Majutus

Arnoldi Suveresidentsi eesmärgiks on pakkuda mõnusat majutust ja loodame, et naudite puhkamist meie juures. Arnoldi Suveresidents koosneb kolmest hoonest: Kapteni Villa, Saunahoone ja Arnoldi tuba. Kapteni Villat ja Saunahoonet üüritakse välja ning Arnoldi tuba on peremehe ööbimiskoht.

Kapteni Villa on kahekordne kolme magamistoaga maja, mille alumisel korrusel asuvad puhkenurk, söögiruum ja köök. Teisel korrusel asuvad magamistoad ja WC ning dušš.

Saunahoone on ümarpalkmaja, mile alumisel korrusel asuvad saun, pesuruum ja kaminaga eesruum. Teisel korrusel asuvad kaks magamistuba.

Kui on suurem seltskond ja osa inimesi soovivad telkida, siis on võimalik telgid majade lähedale panna. Telkimisplatsid asuvad majadest umbes 50m kaugusel.

Arnoldi Suveresidentsis on ööbimiseks 5 tuba – Kapteni tuba, Pootsmani tuba, Jungade tuba, Saunamehe tuba ja Segasummasuvila. Kokku mahutavad toad 17 inimest.

Majutus toimub igapäevaselt hooajal 01.06-31.08. Hooaja väliselt toimub majutus ettetellimisel.
Pühapäevast neljapäevani toimub majutus tubade kaupa. Reedel ja laupäeval toimub hoonete väljaüürimine komplekse majahinnana.
Seltskondade toitlustamine toimub kokkuleppel (alates 10 inimesest).